Redakcja serwisu - Komenda Powiatowa Policji w Przysusze

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Marcin Szczęśniak
marcin.szczesniak@ra.policja.gov.pl
tel. :48 675-42-49
fax :48 675-42-69
Paweł Gołębiowski
Specjalista
p.golebiowski@mazowiecka.policja.gov.pl
tel. :048 345 2717
Magdalena Siczek-Zalewska
m.zalewska@mazowiecka.policja.gov.pl
tel. :+48 48 3452940
Justyna Kowalska
justyna.kowalska@mazowiecka.policja.gov.
Paweł Kęsiak
pawel.kesiak@mazowiecka.policja.gov.pl
Julita Dudzińska
p.o. Kierownik Sekcji
julita.dudzinska@ra.policja.gov.pl
Agnieszka Syta
agnieszka.syta@ra.policja.gov.pl
Ewa Piasta-Grzegorczyk
ewa.piasta-grzegorczyk@raq.policja.gov.p
Anna Ozga
anna.ozga@ra.policja.gov.pl
Małgorzata Wójcik
malgorzata.wojcik@ra.policja.gov.pl
Monika Hernik
monika.hernik@ra.policja.gov.pl
tel. :048 345 3103
Leszek Górski
leszek.gorski@ra.policja.gov.pl
Konrad Pastuszka
konrad.pastuszka@ra.policja.gov.pl
Anna Hann
anna.hann@ra.policja.gov.pl
Monika Jeruzal
monika.jeruzal@ra.policja.gov.pl
Mariusz Konatowski
mariusz.konatowski@ra.policja.gov.pl
tel. :048 345 3023
Justyna Lisek
justyna.lisek@ra.policja.gov.pl
Paweł Skrzek
Specjalista
pawel.skrzek@ra.policja.gov.pl
Andrzej Sajak
Starszy Inspektor
andrzej.sajak@ra.policja.gov.pl
Paweł Łyżwiński
p.lyzwinski@mazowiecka.policja.gov.pl
tel. :0 48 345 3405
Anna Molga
fundusze@mazowiecka.policja.gov.pl
Sławomir Majkusiak
s.majkusiak@mazowiecka.policja.gov.pl
Aneta Janek
aneta.janek@ra.policja.gov.pl
Romuald Szczęsnowicz
r.szczesnowicz@mazowiecka.policja.gov.pl
Renata Stępień
renata.stepien@ra.policja.gov.pl
tel. :7012360

do góry